ÖzYavuz Makina Mermer - Granit Makinaları İmalatı

Firmamız ilk olarak 1978 tarihinde Yavuz Makina olarak Murat Yavuz tarafından kurulmuştur.1990 yılında Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesine geçerek yerini büyütmüş ve üretimi artırmıştır. Mermer makinası imalatında 1996 tarihinde ÖzYavuz Makina adını alan firmamız bu sektörde kendine haklı yer edinmiştir.

1500 m2 kapalı alan fabrikamızda yılların verdiği deneyim ile Mermer Makine İmalat Sanayinde uzman kuruluş olarak Seri, Standart Ekonomik ve en önemlisi kaliteyi hedefleyen üretim yapmaktadır. Ar-Ge çalışmalarına önem veren firmamız uzman kadrosuyla kaliteli ürünler sunmaya devam edecektir.

ÖZYAVUZ MAKİNA 18 yılı aşkın mesleki tecrübesi ile 2002 yılında Mermer,granit makinaları imalatı sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

Hizmet verdiği sektörde firma olarak hedefi sürekli gelişmek, daha iyiye ulaşmak ve toplam kalite yönetimini gerçekleştirmek amacındadır.

ÖZYAVUZ MAKİNA başta Memer sektörü olmak üzere granit ihtiyacı olan diğer sektörlere de hizmet vermektedir.

ÖZYAVUZ MAKİNA satışını ve taahhüdünü gerçekleştirdiği tüm malzemeler için kendi bünyesinde bulundurduğu Teknik Destek Birimleri 365 Gün 7/ 24 Şehir içi 12 saat Şehirler arası 24 saat içinde servis ve bakım hizmetlerini üstlenmektedir.